Oferujemy państwu usługę wyłączenia, usunięcia układu AdBlue, SCR, EGR, NOX w samochodach osobowych oraz dostawczych. Wprowadzamy modyfikacje w oprogramowaniu sterownika silnika.

Usunięcie, wyłączenie AdBlu, SCR, EGR, NOX w markach: Audi, BMW, Ford, Honda, Lexus, Mazda, Mercedes, Mini, Opel, Seat, Peugeot, Porsche, Skoda, Smart, Toyota, VW, Volvo, Jaguar, Citroen, Range Rover, Nissan i inne.

Jeżeli:

  • samochód ma ograniczona moc

  • denerwują państwa komunikaty na desce rozdzielczej o problemie z AdBlue, SCR

  • zmęczeni są państwo dolewaniem mocznika

  • Mają państwo dosyć ciągłych awarii układu AdBlue, SCR i kosztów związanych z eksploatacją

Samochody wyposażone w  AdBlue, SCR  mają tendencję do ciągłych awarii a koszty naprawy często sięgają kilku tysięcy złotych. Dodatkowo jazda w trybie awaryjnym (ograniczona moc samochodu) oraz ciągłe komunikaty na tablicy rozdzielczej w nowym samochodzie są wyjątkowo uciążliwe i nie dają nam komfortu oraz pewności podczas jazdy. Jeżeli chcą państwo raz na zawsze zapomnieć o problemie AdBlue zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Na czym polega usługa ?

Usługa polega na wprowadzeniu odpowiednich zmian w oprogramowaniu sterownik silnika polegających na całkowitej dezaktywacji systemu AdBlue. Gwarantujemy, że po naszej usłudze  problem AdBlue nie wróci. System zostanie całkowicie odłączony. Samochód już nigdy nie przejdzie w tryb awaryjny a komunikaty z tablicy rozdzielczej znikną raz na zawsze. Dodatkowo już nie trzeba będzie dolewać mocznika.

Cena usługi do każdego samochodu jest ustalana indywidualnie.

Zapraszamy do korzystania z pozostałych usług naszego serwisu. Usuwamy filtry cząstek stałych DPF FAP.